پرش لینک ها

چاپ اکوسالونت

چاپ اکوسالونت چیست ؟

چاپ اکوسالونت ، اگر شما به دنبال یک چاپ مدرن و ایده ال هستید میتوان از دستگاه های چاپ اکوسالونت استفاده کنید . یکی از عواملی که چاپ اکوسالونت را متمایز می کنند استفاده از جوهر در این نوع چاپ می باشد. در گدشته چاپ طرح ها با دستگاه سالونت صورت می گرفت که علاوه بر اینکه از جوهر های نامرغوب استفاده می شد برای سلامتی انسان نیز آسیب می رساند برای همین بعد از دستگاه های سالونت ، دستگاه اکوسالونت وارد عرصه چاپ گردید و معایب چاپ سالونت را از بین برد .

چاپ اکوسالونت

انواع جوهر اکوسالونت

جوهرهای متفاوتی برای چاپ روی سطوح مختلف وجود دارد ، که با توجه به نوع آنها کیفیت و قیمت متفاوتی دارند . جوهر اکوسالونت 3 نوع مختلف است که شامل جوهر دای ، جوهر پیگمنت و جوهر فلورسنت است .

مزایا و ویژگی اکوسالونت

اگر بخواهیم از مزایا و ویژگی اکوسالونت را براتون بگوییم باید در مرحله اول به کیفیت و مرغوبیت جوهر استفاده شده در این چاپ میتوانیم اشاره کنیم . به طوری که اگر شما یک طرح با کیفیت را چاپ کنید میتوانید کیفیت آن طرح را در فاصله کمتر از یک متر مشاهده کنید.

چاپ اکوسالونت

کابرد اکوسالونت

دستگاه های چاپ اکوسالونت به علت وجود مقدار کم VOC ، بوی کم و سازگاری دستگاه با محیط زیست چاپگرهای اکوسالونت به طور عمده برای چاپ پوسترهای قابل نصب در فضاهای بسته ، تابلوهای نمایشگاهی و غیره بسیار مورد ستفاده قرار میگیرد . همچنین از این دستگاها برای چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی در فضاهای باز نیز استفاده می گردد.

تاریخچه چاپ در ایران
بیشتر بخوانید !

علاوه بر این ، ویژگی های بارز دیگری از دستگاه های اکوسالونت مانند ضد آب بودن و مقاومت در برابر نور آفتاب ، باعث می شود که بتوان محصولات چاپ شده توسط دستگاه های اکوسالونت را مدتها بدون تغییر رنگ مورد استفاده قرار داد .

چاپ اکوسالونت

کیفیت و وضوح تصاویر

دستگاه های چاپ اکوسالونت برای چاپ در قسمت هد از نازل های کوچکتر استفاده می کنند که این موضوع به کیفیت بالای چاپ تصاویر منتهی می شود و تصویر آنها از نمای نزدکی کیفیت و وضوح بالایی نیست به چاپگرهای سالونت دارد اما وجود نازل های بزرگتر در چاپگرهای سالونت باعت پایین آمدن کیفیت چاپ آنها شده و از نمای نزدیک تر کیفیت چندان مناسبی به کاربر ارائه نمی کند.

مراحل سفارش چاپ اکوسالونت

برای سفارش چاپ اکوسالونت لازم است فایلی که مشتری ارسال می‌کند به صورت لایه بسته با فرمت هایTiff و PSD باشد.

پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد .

نحوه ارسال چاپ اکوسالونت

ارسال چاپ اکوسالونت به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، پیک موتوری و وسایل حمل و نقل اینترنتی انجام می‌گیرد.

قیمت چاپ اکوسالونت

قیمت چاپ اکوسالونت بر اساس زمان یا متراژ چاپ محاسبه می‌گردد.

برای اطلاع از قیمت چاپ اکوسالونت از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان افرا چاپ در ارتباط باشید.


تلفن تماس (جهت مشاوره و ثبت سفارش):   09125372402

چاپ اکوسالونت

یک دیدگاه بگذارید

Call Now Button