پرش لینک ها

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه ، لیبل پلی کربنات یا برچسب طلقی ، لیبل هایی هستند که روی پنل های صفحه نمایش ، دستگاه هایی الکترونیکی و دستگاه های صنعتی ، تجهیزات پزشکی و انواع لوازم خانگی چسبانده می شوند . لیبل های پلی کربنات محکم ، بادوام و انعطاف پذیر هستند . همچنین میتوان با پوشش ورقی پلی کربنات ظاهری زیبا با استفاده از طرح دلخواه و یا نام شرکت شما را اضافه کرد تا در کنار زیبایی ظاهری و عواملی همچون سایش مقاوم سازد.

لیبل پلی کربنات روی پلیمری با دوام بالا چاپ می گردد که به ترکیبات منحصر به فرد ویژگی های برجسته اش از جمله سبک و کم هزینه بودن ، قابلیت عبور نور ، شکل پذیری آسان ، مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی را دارا می باشد. ورق های پلی کربنات ها بصورت های شفاف و باف دار هستند و چاپ پنل دستگاه ها در ابعاد و ضخامت مختلف میتواند انجام گیرد . چاپ های پلی کربنات دارای چسبندگی بسیار خوبی هستند.

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه

انواع پلی کربنات

چاپ پلی کربنات در دو نوع قابل عرضه می باشد که نوع اول با پشت نور و نوع دوم بدون پشت نور انجام می شود.پلی کربنات را میتوانید در هر ابعاد و ضخامتی با انواع تنوع رنگی متنوع انجام بدید . شما میتوانید با سنجش فعالیت خود که میخواهید لیبل پلی کربنات را کجا بچسبانید نوع آن را انتخاب و چاپ نمایید.

ویژگی های پلی کربنات

اگر بخواهیم در مورد پلی کربنات ها سخن بگوییم بهتر است بدانید که لیبل پلی کربنات ها جنسشان پلیمر می باشد و ورق های پلی کربنات ها در ضخامت ای 200 تا 1000 میکرون و در ابعاد 160*310 سانتی متر انجام می گیرد. پلی کربنات ها با دستگاه فلت بد چاپ می شوند و خشک کردن جوهر آنها با نور یووی مقاومت آن را بالا می برد و ماندگاری آن را بالاتر می برد . اگر چاپ مورد نظر شما در مکانی است که دخالت دست در آن زیاد است میتوانید برای جلوگیری از خط و خش های وارد شده میتوانید از پوشش وارنیش استفاده کنید تا مقاومت چاپ را بالاتر ببرد .

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه

مزایای پلی کربنات

1- انعطاف پذیری زیاد

تاریخچه چاپ در ایران
بیشتر بخوانید !

2- مقاومت زیاد در برابر حرارت

3- کم هزینه

4- سبک و مستحکم

5- شفافیت و زیبایی

6- چاپ با سرعت ، کیفیت و دقت بالا

7- قابلیت عبور نور

8- تنوع رنگی بدون محدودیت چاپ

9- مقاومت و سایش در برابر خط و خش

کاربرد و موارد مصرفی پلی کربنات

چاپ پلی کربنات یا چاپ پنل های دستگاه که شما با این نام با آن آشنایی دارید در مصارف شغلی بسیاری کاربرد دارد برای مثال میتوان به تجهیزات پزشکی و دستگاه دیجیتال در شرکت ها و کارخانه های صنعتی و لوازم خانگی اشاره نمود کاربرد های پلی کربنات در اینها خلاصه نمیشود و میتوان گفت پلی کربنات ها را روی لوازم الکترونیکی مثل کیبورد ، چسباندن روی دستگاه های فلزی در برابر آسیب های احتمالی محافظت کرد و دیگر کاربرد پلی کربنات ها را میتوان در تزئینات خودرو نیز از آن استفاده نمود.

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه

مراحل طراحی و چاپ

نکته ای شما باید در طراحی لیبل پلی کربنات در نظر بگیرید این است که چون برچسب های پلی کربنات پشت به نور است باید طرح خود را طوری طراحی کنید که در قسمت هایی نور را از خود عبور دهد و در قسمت هایی به هیچ عنوان نور را عبور ندهد بنابراین شما مشتری عزیز در طراحی خود سعی کنید قسمت هایی که باید نور عبور کند و قسمت هایی که نور عبور نکند را مشخص کنید ، لیبل های پلی کربنات می توانند به صورت پشت چسبدار و بدون چسب تولید شوند.

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه

مراحل سفارش

برای سفارش چاپ پلی کربنات لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند به صورت لایه بسته با فرمت های Tiff و PSD باشد تا کار چاپ از کیفیت بهتری برخوردار باشد.

فرق بین رنگ بندی RGB و CMYK
بیشتر بخوانید !

پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی فایل توسط اپراتور و ادیت فایل در صورت نیاز فایل ثبت سفارش شده و زمان تحویل کار پس از بررسی مقدار چاپ کار (محاسبه بر اساس زمان چاپ یا متراژ) به مشتری اعلام می‌گردد. سپس در نرم افزار مورد نیاز مراحل پرینت با سرعت و قدرت مناسب متریال مورد نظر انجام می‌شود.

شما مشتری گرامی میتوانید برای مشاوره و سفارش لیبل پلی کربنات با کارشناسان افرا چاپ با شماره 09125372402 تماس حاصل فرمایید

نحوه ارسال

ارسال چاپ پلی کربنات به کلیه شهرهای ایران از طریق پست یا باربری امکان پذیر میباشد ضمنا ارسال در نقاط مختلف تهران با پیک موتوری امکان پذیر می باشد.

لیبل پلی کربنات یا پنل دستگاه

یک دیدگاه بگذارید

Call Now Button