پرش لینک ها

کارت رمزدار

کارت رمزدارچیست؟ و چه کاربردهایی دارند؟

کارت رمزدارچیست؟ (scratch card) ، کارتی است که دارای اطلاعات متغیر پوشیده شده با جوهر قابل خراش یا لیبل است.این اطلاعات مخفی می تواند رمز فعال سازی یک برنامه، مانند آنتی ویروس ها و یا رمز فعال سازی یک اپلیکیشن باشد.

افرا چاپ به شما در ادامه برای آشنایی بیشتر با کارت اسکراچ دار یا کارت رمزدار کمک خواهد کرد

برخی از موارد استفاده از کارت های اسکرچ یا کارت های رمز دار :

۱-کارت های قرعه کشی حاوی کدهای تخفیف

۲- کارت فعال سازی نرم افزار های خاص(آنتی ویروس ، VPN و …)

۳- کارت شارژ (کارت تلفن ، کارت اینترنت ، کارت های عضویت و … )

۴- کارت های ضمانت یا گارانتی کالا

۵- کارت های کنترل اصالت کالا

تفاوت عمده کارت اسکرچ با کارت ویزیت اطلاعات متغیر و مخفی آن هاست.

کارت رمزدار

جنس کارت رمزدارچیست؟

کارت های رمزدار در جنس ها و سایز های متفاوت قابل طراحی و تولید است ، کارت های اسکرچ سلفونی ، لمینتی ، کارت با روکش یووی، کارت های pvc

قابلیت های مهم

قابلیت مهمی که کارت های اسکرچ دار دارند مخفی بودن اطلاعات زیر لایه محافظ اسکرچ است . این توانایی این نوع کارت ها را تبدیل به ابزار مناسبی برای قرعه کشی کرده است و چرا که اطلاعات کارت تا زمانی که اسکرچ آن پاک نشود نا معلوم است.

کاربرد خلاقانه کارت رمزدارچیست؟؟

یکی از کاربردهای خلاقانه کارت های اسکرچ دار استفاده از آن ها در بازاریابی است . به هر مشتری که به شما مراجعه می کند و یا محصولات شما را می خرد یک کارت هدیه بدهید . کارت هدیه می تواند شامل مبلغی باشد متناسب با نوع فعالیت شما . شرایط استفاده از کارت ها این است .

برچسب گچی
بیشتر بخوانید !

چند نمونه از کاربردهای کارت های رمزدار  را گفتیم . حتما راه های خلاقانه تری هم هست برای استفاده از این کارت ها. آیا شما راهی می شناسید؟ میتوانید برامون نظرات خودتونو ارسال فرمایید

کارت رمزدار

چگونه کدهای تصادفی بسازیم؟

در ساده ترین حالت یک فایل اکسل ساده می تواند برنامه پشتیبان کارت ها باشد . در کسب و کارهای کوچک خود فروشنده می تواند کد کارت ها را با فایل اکسل به صورت دستی کنترل کند.

با یک فایل ساده به راحتی می توان آن را مدیریت کرد . هر کارت دارای یک شماره سریال و یک شماره متغیر است

در فایل اکسل کافی است در برابر هر کارتی که به مشتری ها می دهیم نام و شماره تلفن آن ها را همراه با تاریخ ثبت کنیم. به این ترتیب در مراجعه بعدی مشتری کارت خود را ارایه می دهد و پس از شناسایی ، تخفیف لازم را در یافت کرده است .

امیدواریم توانسته باشیم به شما در مورد کارت رمزدار چیست؟ راهنمایی های لازم رو کرده باشیم از این رو اگر سوالی در مورد کارت رمزدار دارید میتوانید از طریق مشاوران ما بصورت رایگان با شماره 09125372402 تماس حاصل فرمایید

یک دیدگاه بگذارید

Call Now Button