پرش لینک ها

به برچسب اموال نیاز داریم؟

به برچسب اموال نیاز داریم؟

به برچسب اموال نیاز داریم؟ با افرا چاپ همراه باشید ! پاسخ صریح و کوتاه است: بله. اینکه کسب و کار شما بزرگ است یا کوچک تفاوت قابل ملاحظه‌ای ایجاد نمی‌کند ؛ اگر به دستگاه‌ها و تجهیزات اداری خود علاقه دارید، استفاده از این نوع برچسبها ساده‌ ترین و اقتصادی‌ ترین راه برای پیگیری و نظارت بر آنهاست و یک نوع محصول امنیتی می باشد.

این نوع از لیبل ها به مالکان کسب و کار امکان می‌دهند تا در هر زمانی بدانند تجهیزات و اموالشان کجاست و بتوانید درصورت نیاز آنها را خیلی سریع پیگیری فرمایند. به کار بردن آنها احتمال مفقود شدن اموال را کاهش می‌دهد و درصد خطای انسانی در سیستم ردگیری اموال به صورت دستی را از بین می‌برد.

کاربرد برچسب اموال

  1. جلوگیری از سرقت
  2. کنترل لیست اموال
  3. ردگیری اموال
  4. جمع‌آوری اطلاعات نگهداری

نکاتی در مورد برچسب اموال که بهتر است بدانید

با استفاده از لیبل اموال به طور مستقیم به سارقان نشان می‌دهید که تجهیزات مورد نظر، متعلق به شما هستند و قابل پیگیری.بارکدهای موجود روی برچسب اموال امکان شناسایی سریع و ساده تجهیزات و تعلق آن به شرکت شما را ایجاد می‌کنند.

به برچسب اموال نیاز داریم؟

لیبل اموال این محصول از مقاوم‌ترین مواد اولیه تهیه می‌شوند و به همین خاطر بسیار بادوام هستند. در عین حال چسب این لیبل‌ها بسیار قویست که احتمال کندن آن از روی اموال را کاملاً از بین می‌برد.

با استفاده از لیبل اموال این تکنیک چاپ، همواره بر تعداد موجودی تجهیزات خود تسلط خواهید داشت و در هر زمانی می‌دانید که دقیقاً از چه وسیله‌ای چند عدد موجود دارید. این موضوع برای همه کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است

به برچسب اموال نیاز داریم؟
به برچسب اموال نیاز داریم؟ حالا که با این مطلب آشنا شدید میتوانید برای مشاوره رایگان و سفارش محصول برچسب خود با شماره 09125372402 تماس حاصل فرمایید
برچسب هولوگرام
بیشتر بخوانید !

یک دیدگاه بگذارید

Call Now Button