پرش لینک ها

برچسب اموال

برچسب اموال چیست ؟ یکی از انواع برچسب اموال هایی که بسیار مورد توجه شرکت ها قرار می گیرد، برچسب اموال است. اما سوال اصلی این است که برچسب اموال چیست؟ تقریباً همه کسب و کارهایی که به ابزاری سریع برای پیگیری وضعیت همه اموال موجود در شرکت و مورد استفاده پرسنل خود نیاز دارند، ازآن استفاده می کنند.

نمونه هایی از برچسب اموال

برچسب اموال چیست؟

انواع لیبل اموال چیست ؟

لیبل اموال برچسب های مصرفی نسبت به مکان و کالایی که برای آن استفاده می شوند، جنس های متفاوتی دارند. برچسب های فویلی، پلی استر، ویرایشی، قابل جابه جایی و… از انواع برچسب اموال هستند. بسیاری از این نیز شامل بارکد می شوند.

امنیتی

لیبل اموال امنیتی نوعی از برچسب اموال هستند که به صورت بارکد قابل تشخیص بوده و برای کالاهایی که ارزشمند هستند و امکان سرقت در آن ها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.

بارکدی

یکی دیگر از انواع لیبل اموال نوع بارکدی است که برای محیط های صنعتی و تولیدی بیشتر استفاده می شود.

آیا واقعاً به لیبل اموال نیاز دارم؟

پاسخ صریح و کوتاه این است: بله. اینکه کسب و کار شما بزرگ است یا کوچک تفاوت قابل ملاحظه ای ایجاد نمی کند؛ اگر به دستگاه ها و تجهیزات اداری خود علاقه دارید، استفاده از این نوع لیبل اموال ساده ترین و اقتصادی ترین راه برای ردگیری و نظارت بر آنهاست و یک نوع محصول امنیتی می باشد.

این لیبل اموال چهار هدف اصلی دارند:

  1. جلوگیری از سرقت
  2. کنترل لیست اموال
  3. ردگیری اموال
  4. جمع آوری اطلاعات نگهداری
کارت رمزدار
بیشتر بخوانید !

سایز های مورد چاپ برچسب ها

برچسب اموال روی چه جاهایی بچسبانیم ؟

کامپیوتر، لپ تاپ و سایر تجهیزات مشابه:

از آنجا که کامپیوترها اغلب یک مانیتور و یک کیس دارند، شما باید برای هر بخش به طور مجزا برچسب اموال در نظر بگیرید. برای مانیتورها، برچسب را در قسمت پشتی بچسبانید؛ جایی که به راحتی می توان به آن دسترسی داشت

مبلمان اداری:

مبلمان اداری یکی از اجزای جدانشدنی شرکت ها و سازمان ها به حساب می آیند. این اموال هم باید برچسب داشته باشند اما به لحاظ ماهیتشان، برچسب باید جایی قرار بگیرد که به زیبایی آنها صدمه ای وارد نشود.

لوازم آشپزخانه و لوازم کوچک اداری:

برای لوازم کوچک آشپزخانه و دستگاه هایی مثل فکس، فتوکپی و همه انواع تجهیزات مشابه، برچسب اموال باید جایی چسبانده شود که امکان مشاهده و اسکن آن به راحتی وجود داشته باشد. محل قرارگیری معمول برچسب روی این نوع وسایل، گوشه بالا سمت راست است.

تجهیزاتی که در معرض کثیفی، دوده و حرارت هستند:

ابزار برقی، ماشین آلات سنگین و سایر ابزار مشابه هم باید به عنوان اموال بسیار ارزشمند در لیست اموال هر سازمانی ثبت شوند. برچسب اموال برای این وسایل باید در محلی چسبانده شود که با حداقل میزان چربی، دوده، حرارت و کثیفی در تماس است.

برچسب اموال چیست؟
حالا که دانستید برچسب اموال چیست و چه کاربرهایی دارید برای سفارش و مشاوره رایگان می توانید با مشاوران ما با شماره 09125372402 تماس حاصل فرمایید

یک دیدگاه بگذارید

  1. پست خیلی زیبا و مفیدی بود

Call Now Button